به کمک ارسال پیامک تبلیغاتی تخفیف های خود را به مشتریان اعلام کنیم.

امروزه در بازار رقابت بسیاری از فروشگاه ها و حتی شرکت ها سعی دارند که با ارائه کالا به قیمت پایین تر و یا خدمات ویژه مشتریان را به سوی جلب کنند و با جمع آوری بانک شماره برای پیاده سازی سایر روش های بازاریابی از آن ها کمک بگیرند.

 

payam-kade-ir-share-sms

در روش سنتی فروشگاه ها و شرکت از روش های زیر برای معرفی و ارائه تخفیفات و پشنهاد های ویژه خود استفاده میکردند:

۱- شرکت در نمایشگا ها و اجتماعات برای معرفی محصولات وخدمات خود و درآنجا اقدام به پخش تراکت یا ارائه نمونه های از محصولات خود به عنوان تست می کردند.

مثلا با استخدام چند ویزیتور مردم را به تست محصولات خود دعوت میکردند و اعلام میکردند که این محصول به صورت ویژه و با تخفیف ۱۰ درصد ارائه می شود.

۲- اجاره کردن استندهایی از مراکز خرید پر تردد و تبلیغ محصول خود باز هم از طریق ویزیتور و معرفی محصول و  ارائه تخفیف ویزه خود

۳ – چاپ تراکت و پخش کردن آن ها از طریق استنخدام نیرو در محل های مورد نظر

۴ – کرایه کردن بیلبورد های تبلیغاتی برای چند ماه و نصب بنر تبلیغاتی خود که نشان دهنده خدمت و پیشنهاد مورد نظراست  که این امر در صورتی که پیشنهادات به صورت روزانه تغییر کنند به هیچ وجه قابل استفاده نبوده وتنها برای پیشنهادات و خدماتی که قرار است به صورت بلند مدت ارائه شوند مناسب است.

۵- استخدام ویزیتور و بازاریاب که از طریق تماس تلفنی اقدام به جلب نظر شما دارد.که البته به دلیل شنیداری بودن این روش باز هم بسیاری از نکات فراموش شده و علاوه برآن دیده شده که بازاریابان برای منافع خود وجلب نظر مشتریان دروغ های متعددی جهت تبلیغ محصول به کار می برند که باعث بروز مشکل وحتی تبلیغ منفی می شود.

و ….

تمامی روش های سنتی بسیار پر هزینه و معمولا کم ثمر هستند اما امروزه با ورود روش های ارتباطی جدید ، شما به کمک سامانه ارسال پیامک تبلغاتی پیامکده

میتوانید مخاطبان و مشتریان خود را در هر لحظه  متوجه محصولات و پیشنهادات ویژه خود کنید.

سامانه پیامده شامل  ارسال پیامک متنی و پیام صوتی و حتی ایمیل تبلیغاتی می باشد و شما می توانید ارسال را  برای یک منطقه پستی خاص در شیراز یا سراسر ایران به راحتی چند کلیک انجام دهید.

پیامکده با شماست تا بهتر دیده شوید.

 

2دیدگاه در “به کمک ارسال پیامک تبلیغاتی تخفیف های خود را به مشتریان اعلام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.