چرا سامانه تبلیغاتی payam-kade.ir از لیست ایمیلی مرسوم استفاده نمی‌کند؟

در بستر وب نامه نگاری الکترونیک اولین ابزار ارتباط و اطلاع رسانی شخصی است که تقریبا کم هزینه یا رایگان است. این ابزار و پدیده در نوع خود کم نظیر بوده است. بازاریابان از جمله اولین افرادی بودند که به ارزش این سیستم پی بردند و آن را به طور انبوه و محدود وارد کار خود کردند. لازمه‌ی یک برنامه‌ی ایمیل مارکتینگ واقعی این است که لیست ایمیلی مرتبط نیز به همراه آن ارائه شود. اما..

supercharge-with-email-list

استفاده از لیست ایمیل انبوه شاید در نگاه اول بسیار هوشمندانه به نظر برسد ولی در طولانی مدت اثرات نامطلوبی را به دنبال دارد. لیست ایمیل هزینه زیادی به همراه خواهد داشت و از سویی  نیاز به اصول طراحی و تولید محتوی خاص دارد که این مورد نیز هزینه‌بر است. علاوه بر این‌ها غیر فعال بودن  تصاویر و و یدیو‌ها در ایمیل‌های تبلیغاتی به طور پیش فرض ، این سوال را به وجود می‌آورد که کاربران از این موضوع استقبال می‌کنند یا نه؟

تصور می‌کنیم که شما با حربه‌های تبلیغاتی بر آن شده اید که لیست ایمیل خریداری کنید. ما با دلایلی فنی به شما می‌گوییم که نباید از ایمیل‌های از پیش آماده استفاده کنید. در زیر این دلایل را توضیح داده‌ایم:

اعتبار ایمیل خود را از دست میدهید

لیستی که سرورها به شما می‌دهند غالبا تاریخ گذشته هستند همچنین آدرس قدیمی و حتی جعلی دارند ارسال تعداد زیادی ایمیل با محتوای یکسان به آدرس‌های نادرست از نظر گوگل و یاهو اسپم شناخته می‌شوند . و تعداد زیادی شکایت را به دنبال دارد. همه این عوامل به اعتبار آی پی شما ضرر می‌زند وباعث بلاک شدن آن میگردد. گفته می‌شود سالانه ۲۵ درصد از ایمیل‌های فعال منقضی می‌شوند و این نشان می‌دهد که اگر بخواهید از یک لیست طی چند سال استفاده کنید نزدیک به صد در صد آن منقضی خواهد شد.

لطمه زدن به برند شما

بنا بر قانون مرکز اسپم هیچ شرکتی حق فروش لیست ایمیل خود به صورت نامشروع را ندارد با فروش آدرس‌های ایمیلی اسپم‌ها هم به شما فروخته می‌شوند. این کار ذهن کاربران را نسبت به برند شما بدبین می‌کند و این امر باعث مرگ کسب و کار شما می‌شود.

هدر رفتن وقت و سرمایه  شما

در کسب و کار زمان معیار مهمی محسوب می‌شود خرید لیست ایمیلی زمان و پول شما راهدر میدهد زیرا بساری از ایمیل‌های شما از طریق فیلتر‌ها اسپم شناخته و مسدود می‌شوند .

پیگرد قانونی

قوانین CANSPAM  اجازه ارسال ایمیل‌های انبوه را به افراد دیگر میدهد با این حال محدودیت‌هایی هم قایل شده است به خصوص اگر لیست تبلیغاتی یا محتوای تبلیغاتی باشد .قوانین CANSPAM به کاربران اجازه داده ایمیل‌های مشکوک را به عنوان اسپم گزارش دهند و در صورت بالا بودن گزارشات اسپم منجر به پیگرد قانونی می‌شود و طبق قوانین  CANSPAM شرکت‌هایی که گزارشات اسپم فراوان دارند متحمل به پرداخت ۱۶ هزار دلار می‌شوند در صورت عدم توجه به این موضوع برای شرکت‌های بین االملی عواقب قانونی جدید دارد ویک ریسک بزرگ محسوب می‌شود.

هوشمندانه ایمیل جمع آوری کنید

یک فرم هوشمند ثبت ایمیل (خبرنامه) در سایت خود قرار دهید به این ترتیب کاربر با انتخاب خود اجازه ارسال ایمیل را به شما میدهد در نتیجه شما یک لیست امن از مشتریان برای خود ایجاد کرده اید.

حالا می‌خواهیم با توجه به دلایل بر شمرده شده در بالا، به سوالی که در عنوان این مطلب گنجانده شده پاسخ دهیم. پیامکده با تجربه‌ی چند ساله‌ای که در حوزه‌ی بازاریابی و مارکتینگ دارد، معتقد است که حفظ و ساخت برند بیش از فروش برای کسب و کار اهمیت دارد چرا که اگر برند به خوبی ترسیم شود و به خوبی به کاربران فهمانده شود به طور اتوماتیک فروش‌هایی در پی خواهد داشت. از این رو، سامانه‌ی تبلیغاتی پیامکده به شما خدمات تبلیغاتی ایمیلی با بهترین تجهیزات را ارائه می‌کند اما در جمع آوری لیست ایمیلی ، به شما به طور هدفمند یاری خواهد رساند.

جمع آوری لیست ایمیلی، با توجه به اهداف مشتریان شریف پیامکده به صورت کاملا زنده و  بروز صورت خواهد گرفت بنابراین تمامی مشتریان ما یک مشاوره‌ی بازاریابی از ما طلبکار خواهند بود.

تیم پیامکده در جمع آوری ایمیل های تبلیغاتی سودمند به شما کمک خواهد کرد.