با سرویس پاسخ خودکار در هر زمان پاسخگو باشید

پنل پیامکده از سرویس های متنوعی برخوردار است برخی از این سرویس ها عبارتند از سرویس قیمت ارز وسکه ،بورس ،  آب وهوا ، بانک پیامک و….

سرویس پاسخ خودکار (Auto Responder)از دیگر امکانات این پنل محسوب می شود .این سرویس به شما اجازه میدهد تا به درخواست مشترکانی که به شما پیامک میدهند به صورت خودکار از طریق پیامک پاسخ دهید.درواقع شما با این سرویس میتوانید در هر زمانی پیامک های از پیش تعریف شده را به صورت خودکار ارسال کنید وحتی پا را فراتر نهاده واز این قابلیت برای تبلیغات خود استفاده کنید.این سرویس را در هر زمان می توانید فعال و متن آن را به دلخواه تنظیم وتغییر دهید.

اگر ضرورتی برای استفاده از این سرویس نداریدآن را غیر فعال کنید.اما استفاده از این سرویس مزایایی دارد  که شما را به بهره گیری از آن ترغیب میکند.

سرویس پیامک خودکار

کاربردهای  سرویس پاسخ خودکار سامانه پیام کوتاه :

  • اطمینان خاطر مشترکان :

هنگامی که مشترکی به شما پیام میدهد این انتظار را دارد که شما به پیام او سریعا پاسخ دهید.این سرویس به شما این امکان را میدهد تا بلافاصله با دریافت پیام از مخاطبان بصورت خودکار به آن ها   اطلاع می دهد با موفقیت به لیست اشتراک اضافه شده اند و به زودی به سوال آن ها پاسخ داده می شود.پس پیامک پاسخ را به گونه ای طراحی کنید که نشان دهنده ی بررسی و رسیدگی به  درخواست پیام مشترکان باشد.

برای مثال : با تشکر از ارسال پیام شما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

How-to-be-safe-do-your-shopping-on-the-Internet

  • تبلیغات لحظه ای :

با ارسال پیامک از طرف مخاطبان این اطمینان به شما حاصل می آید که آن ها به برند و خدمات شما علاقه مند شده اند پس این بهترین فرصت است که با ایجاد مشوق خوب او را به خرید یا خدمات خود بیشتر جذب کنید.با قراردادن کد تخفیف یا یک پیشنهاد عالی به آن ها پاداش دهید. وخدمت رسانی سریع و بینظیر خود را به نمایش بگذارید به این ترتیب حتما به فروش و درآمد شما کمک شایانی میکند.

برای مثال :از اعتماد شما به برند ما متشکریم ، از ۲۰ درصد تخفیف محصولات بهره مند شدید.

  • اطلاع از رویداد ها :

با جلب توجه مشترک میتوانید همواره فرستنده پیام های تبلیغاتی باشید که از محبوبیت برخوردار است.این که مشترکان همواره منتظر پیامک شما باشند.امری غیر ممکن نیست با اطلاع دادن مخاطب که چه موقع منتظر اطلاعات ارسالی شما باشد او را مشتاق به خواندن  پیام خود میکنید حتی اگر تنها در مورد تبلیغات محصول یا خدمات شما باشد برای مثال :اگر می خواهید که به صورت مرتب برای مخاطب خود پیامک تبلیغاتی بفرستید حتما او را از این موضوع مطلع کنید که دقیقا بفهمند منتظر چه چیزی هستند.این امر باعث می شود که ایجاد مزاحمت برای آنها نکند و پیامک شما برای آن ها اسپم نشود .برای نمونه : ثبت نام شما انجام شد و هر روز اخبار جدید با پیامک برای شما ارسال می شود.

  • امکان انصراف :

به مشترکان خود این اطمینان را بدهید که میتوانند هرلحظه که میخواهند از خبرنامه پیامکی انصراف بدهند.به این ترتیب آنها دیگر نگرانی را ندارند که پیام های ارسالی شما به آنها تحمیل شده است ونسبت به برند و خدمات شما بدبین بشوند.بلکه نسبت به پیام ها ی شما احساس کنترل و آرامش بیشتر خواهند کرد وشوق بیشتری درادامه تبلیغات پیامکی شما در آن ها ایجاد میکند.

برای مثال:ازثبت نام شما متشکریم در صورت انصراف از خبرنامه END را پیامک کنید.

 

  • شخصی سازی :

شما میتوانید متن وزمان پیامک ارسالی خود را به دلخواه تغییر دهید و با توجه به مناسبت ها و یا حتی نیاز تجاری کسب و کار خود طراحی کنید.با کنترل کاملی که بر روی محتوای پیامک خود دارید به شخصی سازی آن کمک کرده وباعث انعکاس برند خود وفروش بیش از پیش محصولات یا خدمات خود شوید.

کاربر گرامی از تخفیف این هفته ما بهره مند شوید. پیامکده ارائه دهنده ابزار های تبلیغاتی

 

با  payam-kade  همیشه و در هر لحظه پاسخگوی پیام های مخاطبان خود باشید .

2دیدگاه در “با سرویس پاسخ خودکار در هر زمان پاسخگو باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.