مزایای استفاده از پیامک تبلیغاتی در فروشگاه ها و کسب و کارها ‏

در این روزها موفقیت در کسب وکار هر روز سخت  وسخت تر می شود زیرا رقابت  بسیار سنگین  و نیاز به  تاکتیک های بازاریابی دارد و به سادگی نمی توان از فرم های قدیمی مانند تبلیغات با کاغذ ، اخبار ، رادیو ، تلویزیون و پست مستقیم برای به دست آوردن موفقیت استفاده کرد زیرا این نوع تبلیغات به درآمد بالااحتیاج دارد و مقرون به صرفه نیست .

آنچه که شما احتیاج دارید ارتباط مستقیم با مخاطب خاص خود است راهی که در هر موقع شبانه روز و در استطاعت هزینه شما باشد

اثر موبایل و پیامک بر بازاریابی

موبایل موثرترین وکارآمد ترین روش بازاریابی به شمار می آید. بازاریابی موبایل وسیله رشد سریع ارتباط با مخاطبان است. شاید فکر کنید که یک  راه  دیگر استفاده ازمخاطبانی است که از اینترنت کامپیوتر یا لب تاپ استفاده می کنند اما باید گفت که نسبت استفاده دستگاه های تلفن  به کامپیوتر چهار به یک است در مقایسه با افرادی که  در اینترنت گشت وگذار می کنند  ۱٫۸ میلیارد نفر از کامپیوتر و ۵٫۲ میلیارد نفر از تلفن همراه خود استفاده می کنند.

online-shopping

درحالی که مردم ممکن است ایمیل خود را روزی یکبار چک کنند اما پیام هایی که به تلفن همراه آن ها می آید را حتما چک میکنند. چون دیگر برای مردم خواندن اس ام اس یک منوال عادی محسوب میشود و با سرعت و با علاقه آن را میخوانند. به طور متوسط مردم در روز ۳ ساعت و چهل دقیقه از وقت خود را به تلفن همراه اختصاص می دهند به همین خاطر است که ۹۷ درصد از پیامک های متنی دریافتی آن ها در ۴ دقیقه  اول خوانده می شود.

پیامک تبلیغاتی چگونه کار میکند ؟

در وحله اول مشتری دایمی خود را در لیست پیام کوتاه خود قرار دهید و دوم او را با پیشنهاد ویژه از ارتقای خدمات خود با خبر کنید .استفاده از کدهای تخفیف مخاطبان خاص را هرچه بیشتر به خدمات وبرند شما مشتاق میکند و آن ها را نسبت به شما وفادار نگه میدارد . توقفی وجود ندارد، چون در حال حاضر شما وسیله ی شخصی تماس با مخاطبان خود را در هر زمان پیدا کرده اید حالا میخواهید از معاملات بزرگ جدید و ویژه آن ها را با خبر سازید. مخاطبان هدف شما در خارج از فروشگاه شما فقط در انتظار فرصت مناسب برای خرید از شما  می باشند در نتیجه بازاریابی پیامکی بهترین روش برای ارتقای محصولات فروشگاه ها وخدمات کسب و کار شما محسوب میشوند در حالی که دیگر راهکارهای بازاریابی ممکن است نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه داشته باشد ارسال پیامک تبلیغاتی با کمترین هزینه بیشترین سرمایه با اثرات تقریبا دایمی را برای شما تضمین می کند نه تنها ارسال اس ام اس تبلیغاتی محصول یا خدمات ویژه شما را معرفی می کند بلکه مشتریان  وفادار  را برای کسب و کار شما به وجود می آورد و باعث ترویج کسب و کار شما نیز می شود .این سیستم بسیار انعطاف پذیر است با اولین حرکت سود شما متوقف نمی شود و بدون آنکه بفهمید مصرف کنندگان را به اخبار و اطلاعات هفتگی خود علاقه مند کرده اید با حفظ این روش نتیجه را موثرتر و متداول تر کرده اید.

mix

در دنیای بازاریابی و برندینگ بیش از هرچیز باید توجه و نگاهتان بر روی مخاطبان هدف معطوف کنید و آن ها را بیشتر شناخته نیازهایشان را درک کرده و به آن واقف آید و در نهایت بهترین بهینه سازی را در ارائه محصول یا خدمات خود انجام دهید. این امر نیاز به تمریناتی دارد که وب سایت پیامکده به شما ارائه میدهد تا بتوانید یک پیامک تبلیغاتی موثر برای مشترکان خود ایجاد کنید که در آن به فهم بیشتر مقصود و نیاز مخاطب اشاره شده باشد و بیشترین بازدهی را داشته باشد.

 

نوشته شده در دسته‌بندی نشده